Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADK TRADE s.r.o.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11217740765 | aktuálnost: 6. 8. 2016

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ADK TRADE s.r.o., pracoviště Vysoké Mýto, Komenského č.p. 88
Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Do naší společnosti, která se zabývá internetovým prodejem nábytku hledáme skladníka na plný pracovní úvazek.
Náplň práce obsahuje:
- příjem a výdej zboží
- skladová evidence
- balení objednávek a jejich expedice
- úklid
Co požadujeme?
- manuální vzručnost
- samostatný a aktivní přístup k práci
- schopnost vést další zaměstnance / brigádníky (převážně v době vánoc)
- základní znalosti Word, Excel
- zkušenosti s prácí ve skladu vítány
Co nabízíme?
- práci na HPP
- odpovědnou a samostatnou práci s potřebnou podporou
- přijemné pracovní prostředí se vším, co je k práci potřeba
- mladý pracovní kolektiv
- zaměstnanecké výhody (nábytek za nákupní ceny, telefon, možnost zapůjčení dodávky)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Telefon s neomezeným tarifem, zboží z naší nabídky za nákupní ceny.
V případě zájmu kontaktujte pana Doležala telefonicky na čísle 604 200 433 nebo na e-mail dolezal@adktrade.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha