Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11535770785 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Pracoviště: Na Vozovce č.p. 622/26, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou.

Požadavky:
- střední vzdělání min. s výučním listem v technických oborech
- manuální zručnost, zkušenosti s údržbou nemovitostí (např. sečení trávy, natírání, drobné opravy, montáž nábytku)
- schopnost konstruktivní komunikace
- pečlivost
- flexibilita
- samostatnost
- profesionální přístup
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Popis pracovní pozice: údržba budov a pozemků v hospodaření organizace v Olomouci a v Přerově (včetně sečení trávy, stříhání živých plotů, ošetřování stromů), údržbářské práce a drobné opravy v hlavní budově v Olomouci a v pobočkách organizace v Přerově, Prostějově, Šumperku a Jeseníku, malířské a natěračské práce, manipulace s nábytkem a materiálem organizace, řízení a údržba služebních vozidel, nákupy, komunikace a dozor u dodavatelských prací, obsluha plynových kotlů, sledování spotřeby energií.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené.

Kontaktní osoba pro dotazy: Ing. Kateřina Jedzoková, vedoucí ekonomicko-provozního pracoviště, tel.: 725 466 828, profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a emailu zasílejte personalistovi p. Dadákovi POUZE na email dadak@ssp-ol.cz nejpozději do 16.10.2016.
Jasně uvádějte pozici, o kterou se ucházíte.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 8 183 - 12 300 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha