Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Asistent vedoucího výroby

(referenční číslo: 8-21-210736/JD)

Zajímavá příležitost pro absolventy s technickým vzděláním Pro zahraniční výrobní společnost hledáme Výrobního asistenta
Vaší náplní práce bude:
Náplň práce:

  • spolupráce na zajištění plynulé výroby linek
  • vyhodnocování a reportování výsledků
  • spolupráce při řízení kvality výroby
  • účast v pracovních týmech trvalého zlepšování - spolupráce s údržbou
  • spolupráce se zahraničními specialisty skupiny

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost práce na PC
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se nové věci

Nabízíme:

Benefity:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti
  • garantovanou výši 13. a 14. platu (dle Kolektivní smlouvy v min. výši 70% měsíčního výdělku)
  • 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“
  • příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
  • možnost profesního růstu a vzdělávacích programů

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 24 100 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání