Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník/ce - jednoduchá manuální práce na HPP

referenční číslo: C6C003A2 | aktuálnost: 24.12.2016

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost, zabývající se výrobou gumových hadic pro automobilový průmysl, hledáme zaměstnance na pozici montážní dělník/ce.

Náplň práce

dokončovací montážní práce na gumových hadicích pro automobilový průmysl

Požadujeme

- spolehlivost
- manuální zručnost
- ochotu pracovat na tři směny

Nabízíme

- nástupní mzda 85Kč/hod (+ pravidelné navyšování mzdy dle stupně zaškolení)
- navýšené příplatky za přesčas - víkend 30%, přesčas 30%, svátek 160%
- přítomnostní bonus již po prvním odpracovaném měsíci 1550Kč/měsíc
- měsíční věrnostní bonus za každý odpracovaný rok ve firmě
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- zajištěné a hrazené ubytování

Mzda: 15 000 - 19 000 Kč

Místo pracoviště: Rokycany

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní