Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Pro našeho významného klienta - obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd. - hledáme vhodného kandidáta na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK - SLABOPROUD.

Montážní technik - slaboproud

referenční číslo: 4175 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Náplň práce:

- Montáže a servisy slaboproudých systémů po celé ČR
- Komunikace se servisy po ČR

Požadujeme:

- Praxi v oboru
- Technické dovednosti a manuální zručnost
- Časovou flexibilitu, komunikativnost
- Základní znalost MS Office

Nabízíme:

- Dobré finanční ohodnocení
- Firemní benefity
- Pohodový a přátelský pracovní kolektiv
- Zázemí nadnárodní společnosti

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba

Specializace: elektrikář, servisní technik

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha