Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Pracovník pro pokládku kabelových sítí - 4103

referenční číslo: 4103/2 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Pro našeho významného klienta - společnost MONTEZA HP, spol. s r. o. - hledáme vhodné uchazeče na pozici: Pracovník pro pokládku kabelových sítí - pracoviště Brno a širší okolí.

Náplň práce:

- zafukování optických kabelů a mikrotrubiček do HDPE Trubek,
- kalibrace HDPE trubek a mikrotrubiček,
- montáž spojek a těsnících prvků na HDPE trubky,
- montáž a instalace telekomunikačních zařízení /rozvodné skříně, vnitřní instalace apod./
- zemní práce
- pracoviště Jižní Morava

Požadujeme:

- SOU či SŠ vzdělání v oboru elektro výhodou
- časová flexibilita
- ŘP B
- zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme :

- zaměstnání na plný pracovní poměr
- stravenky
- odpovídající ohodnocení
- práci ve stabilní firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu
- nástup možný ihned
- profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
- účast na zajímavých stavebních zakázkách,
- práce se špičkovým technickým vybavením
- pravidelné školení a udržování odborné způsobilosti

Místo pracoviště: Jižní Morava

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Specializace: mechanik, montér

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha