Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10826350712 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Nástup ihned. Životopisy zasílejte emailem na adresu kariera@linaplast.cz. Hledáme 1 zaměstnance na pobočku v Kralicích na Hané. Nepřetržitý provoz, 12-ti hodinová prac. směna, vedení kolektivu. Směny jsou určené na celý rok dle platného kalendáře. Požadujeme: organizační schopnosti, komunikativnost, základní znalost systému řízení kvality, znalosti a praxe z plastikářké výroby výhodou, uživatelská znalost PC - excel, word, outlook, IS Helios výhodou. Nabízíme: mzdu dle schopností uchazeče bohaté firemní benefity (65,- Kč stravenky hrazené v plné výši, 25 dní dovolené, docházkový pololetní bonus 2.000,-Kč, prémie, nápoje na pracovišti, firemní akce atd.), pracovní postup v dynamicky rozvíjející se firmě. Hlídané firemní parkoviště. Pracoviště: Kralice na Hané

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail