Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lubomír Veřmiřovský

Pojišťovací poradci specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11496220781 | aktuálnost: 16. 11. 2016

z.:16.3.2016, zn.vl.: 27.9.2016, a.: 15.11.2016.
Nástup možný ihned! Česká pojišťovna v rámci rozšíření týmu v Novém Jičíně hledá komunikativní a aktivní uchazeče/ uchazečky na pozici Klientský poradce.
Pracovní náplň: péče o stávající klienty ve svěřené
lokalitě, vyhledávání nových obchodních příležitostí, konzultace a poradenství v oblasti pojištění a financí, budování dlouhodobých obchodních a partnerských vztahů, administrativní činnost.
Očekáváme: min. SŠ vzdělání, zkušenosti z oblasti obchodu výhodou, výborné komunikační schopnosti a proklientský přístup, uživatelskou znalost práce s PC. čistý trestní rejstřík, ŘP sk B.
Nabízíme: PP na dobu neurčitou. Silné zázemí a profesionální podpora, odborné vzdělávání a osobní rozvoj, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní kariéra.
Zájemci hlaste se na email: lubomir.vermirovsky@ceskapojistovna.cz, tel.: 721 992 993 od 8-15 hod po-pá., osobně každé pondělí 8-10 hod. na adrese Masarykovo nám. 40/24, 3. patro, Nový Jičín.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Lubomír Veřmiřovský, Lubomír Veřmiřovský, lubomir.vermirovsky@ceskapojistovna.cz

Odpovědět na inzerát