Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Seřizovač vstřikovacích lisů

referenční číslo: 8153 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Jste technikem se zkušeností z oblasti vstřikovacích lisů či absolventem některého z technických oborů, kterého tato oblast láká? Jste schopni zkušenosti v tomto oboru předávat i dalším a korigovat tým operátorů?

V tom případě nám zašlete životopis ve strukturované podobě a získejte tak místo v mezinárodní firmě v oblasti vstřikování plastů

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOVACÍCH LISŮ (až 27.000 Kč)

Náplň práce

  • Rozjíždění, obsluha a údržba zařízení ENGEL, DEMAG aj.
  • Diagnóza závad při procesu vstřikování plastů a jejich odstranění spolu s dalšími seřizovači
  • Spolupráce při výměně forem
  • Koordinace a školení týmu operátorů lisu
  • Dodržování bezpečnosti práce a interních direktiv štíhlé výroby

Požadujeme:

  • Zkušenosti z oblasti vstřikování plastů
  • SOU/SŠ technického směru pro juniorního kandidáta
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze a dochvilnost
  • Samostatnost a proaktivnost

Nabízíme:

  • Mzdu v závislosti na zkušenostech (16 – 27.000 Kč hrubého)
  • Individuální systém odměn
  • Stabilní pozice v mezinárodní společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 17 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha