Typ nabídky

Minimální mzda

IT pracovník (-kmz-)

referenční číslo: C60BAFB9 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• správa databázových programů a intranetu
• zajištění údržby a servisu SW v rámci společnosti
• práce v týmu na správě a vývoji webových aplikací

Požadujeme

• vysokoškolské, středoškolské vzdělání v IT oboru výhodou
• praxi v interním IT oddělení výhodou
• znalost angličtiny nutná
• znalost programovacích jazyků (PHP, Javascript)
• znalost OS LINUX
• zkušenosti s databázovými programy (mySQL, MS SQL)
• schopnost týmové práce

Nabízíme

• zázemí tradiční, úspěšné a perspektivní nadnárodní výrobní společnosti
• odpovídající platové ohodnocení
• zajímavá, různorodá a zodpovědná práce i s možností profesního růstu
• podpora při přestěhování, poradenství při hledání bydlení

Místo pracoviště: okr. Znojmo

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita