Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Krajčírka – predajná poradkyňa

referenční číslo: 36145 | aktuálnost: 5. 9. 2016

Spoločnosť Blažek Slovakia, s.r.o., ktorá je významným výrobcom pánskej značkovej konfekcie, hľadá pre svoju predajňu v obchodnom centre Bratislava Aupark vhodných kandidátov na pozíciu

Náplň práce:

- vyhotovenie krajčírskych úprav
- predaj značkovej konfekcie
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- obsluha pokladničného systému a platobného terminálu
- prezentácia zboží a styling figurín
- základná administratívna práca na PC

Požadujeme:

- výučný list v odbore krajčírka alebo SŠ odborné vzdelanie
- prax v oblasti predaja
- reprezentatívna, dynamická, pozitívna osobnosť
- príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníkov
- znalosť textilných materiálov a záujem o módu
- znalosť práce na PC

Ponúkame:

- expandujúcu spoločnosť so stabilným základom
- školenie v oblasti predajnej stratégie
- motivujúce finančné ohodnotenie

Termín nástupu: ihneď

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite životopis a žiadosť s názvom pozície e-mailom. Zaslaním vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým záujemcom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Blažek Slovakia, s.r.o.
Kontaktná osoba: Adriana Poláková
E-mail: bratislava@blazek.sk
www.blazek.sk

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail