Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Java vývojář

referenční číslo: 12362 | aktuálnost: 3. 12. 2016

Jsi součástí programátorského JAVA světa? Pracoval jsi s relačními databázemi? Jsi týmovým hráčem, který se rád učí novým věcem?

Pak neváhej a pošli svůj životopis

JAVA VÝVOJÁŘ

Náplň práce

  • Vývoj SW v programovacím jazyku JAVA
  • Analýza, návrh řešení a testování
  • Vývoj vícevrstvých aplikací
  • Tvorba technické dokumentace
  • Týmová práce – metodika waterfall i SCRUM

Požadujeme:

  • Zkušenost s programováním (i absolventská)
  • Praxi s programovacím jazykem JAVA
  • Zkušenost s relačními databázemi (MS SQL, MySQL, Oracle)
  • Samostatnost, flexibilitu, odpovědnost, učenlivost
  • Vývoj webových rozhraní a vícevrstvých aplikací – výhodou

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba, home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Školení, jazykové kurzy, vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování, zdravotní péči
  • Možnost kariérního růstu
  • Výhodné telefonní tarify pro rodinné příslušníky

Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha