Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum pro rodinu Sluníčko, z.s.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11363780764 | aktuálnost: 3. 9. 2016

koho že vlastně hledáme? Kolegu či kolegyňku pro práci s rodinami (především pěstounskými), který doplní náš malý pracovní tým a bude sdílet naše nadšení z této práce.
Naším posláním je pomoci rodinám fungovat tak, aby se v nich všichni členové cítili dobře a v bezpečí. Uvědomujeme si, že tato práce není jednoduchá, ale věříme, že má obrovský smysl.
Podmínkou je minimálně bakalářské vzdělání sociálního/pedagogického směru (praxe v oboru výhodou). Důležitá je orientace v problematice sociálně-právní ochrany dětí, čistý trestní rejstřík a pozitivní vztah k dětem.
Nabízíme smysluplnou a různorodou práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou, nástupní plat od 16 000 Kč (dle vzdělání a praxe), pravidelnou supervizi, vzdělávání a pololetní odměny.
Předpokládaný nástup IHNED.
KONTAKT: Životopisy spolu s krátkým motivačním dopisem můžete zasílat na e-mail petra.hamplova@centrum-slunicko.cz do 16.9.2016.
Výběrové řízení se bude konat v pondělí 19.9.2016 v 9:00 hodin v prostorách CPR SLUNÍČKO.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail