Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Montážní technik - s praxí i bez praxe - velmi zajímavá nabídka

referenční číslo: C5D9A88E | aktuálnost: 13. 7. 2016

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost LOGOSIGN a.s., působící na reklamním trhu již od roku 1992.

V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- kompletační a dokončovací práce při výrobě reklamních produktů v sídle firny v Praze - Chrášťanech
- instalace produktů

Výhodou je praxe v oblasti elektromontáže.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- loajalitu k firmě
- samostatnost a spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B
- časovou flexibilitu
- nástup možný nejlépe ihned, eventuálně dle dohody

Po dohodě s klientem budou již první kola pohovorů vedena přímo našim klientem. Budete kontaktováni na osobní schůzku.

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti v Praze - Chrášťanech
- stabilní zaměstnání v dobrém a přátelském pracovním týmu
- motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe kandidáta
- seriózní přístup
- různorodou práci na zajímavých zakázkách klientů
- nástup možný ihned, dle dohody

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha