Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Hostinné

Pracovníci informačních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11325950764 | aktuálnost: 27. 8. 2016

VEDOUCÍ INFORMAČNÍHO CENTRA
Pracovní náplň:
- odpovědnost za provoz a organizační zajištění Informačního centra
- poskytování informací o sídlech, činnostech organizačních složek MÚ a právnických osobách
- zajišťování (organizace) kulturního programu slavnosti Porciunkule včetně pořadatelství
- poskytování informací o kulturním a společenském životě města, včetně aktualizace internetových stránek informačního centra
- spolupráce na aktualizaci webových stránek města
- propagace města a jeho kulturních hodnot
- poskytování informací o tržním řádu
- příjem a výdej věcí ztracených a nalezených
- správa orientačního plánu města, mapy města a nejbližšího okolí
- spolupráce se státními orgány a organizacemi v cestovním ruchu
- zajišťuje vydávání Zpravodaje města Hostinné - odpovědný redaktor (příspěvky, kompletace, jednání s tiskárnou)
- legalizace a vidimace
- zajišťování prohlídek radniční věže
- zajišťování výlepu plakátů a realizace kontroly výlepových ploch
- zajišťování veškeré činnosti v rámci Česko-polské spolupráce města
- zajišťování kopírování, faxování, prodeje vstupenek
- komisní prodej
- příjem zásilek od České pošty
- zprostředkování výroby razítek
- archivace agendy dle příslušných předpisů
- řádné vedení spisové služby dle platných předpisů a řádné evidování zpracovávaných dokumentů
Kvalifikační předpoklad: minimálně střední vzdělání s maturitou (cestovní ruch výhodou)
Další požadavky:
- praxe v informačním centru (cestovním ruchu) výhodou
- schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči střesu
- znalost anglického a/nebo německého jazyka na komunikační úrovni
- komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
- loajalita vůči zaměstnavateli, flexibilita a spolehlivost
- pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
- pokročilá znalost práce na PC - MS Office
- praxe ve státní správě či samosprávě výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
K přihlášce připojte:
a)strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se pracovní náplně,
b)výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem - pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), a
c)ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
d)souhlas nakládáním s osobními údaji.
Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte, tak aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 09.09.2016 ve 12:00 h, na adresu:
Městský úřad Hostinné, Náměstí 69, 543 71 Hostinné
Uzavřenou obálku označte heslem: "Výběrové řízení - vedoucí IC".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 13 980 - 21 070 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha