Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CONTEG, spol. s r.o.

Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11167740757 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Pracovní náplň:
- návrhy a optimalizace uspořádání datových center
- tvorba technických nabídek pro zákazníky z celého světa
- technická podpora mezinárodního týmu obchodníků
- spolupráce na řešení velkých zakázek
- příprava odborných školení

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- předchozí praxe z oboru souvisejícího s IT výhodou
- znalost CADovských programů výhodou
- dobrá znalost anglického jazyka - každodenní komunikace se zahraničními partnery
- aktivní přístup, výrazná orientace na klienty, řešení a výsledky
- samostatnost, flexibilita, schopnost týmové práce
- ochota cestovat i do zahraničí
- ŘP skupiny B

Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu s mezinárodním přesahem
- zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
- odborné vzdělávání
- zaškolení na nabízenou pozici
- stravenky, notebook, telefon

Těšíme se na Váš životopis v českém a anglickém jazyce na emailu k.kucharova@conteg.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha