Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Active Directory Expert, globální support, atraktivní nabídka

(referenční číslo: 2-10-206430/JD)

Jste expert na AD (Active Directory)? Zajímá Vás i jiné řešení (CA Siteminder)?

Chcete působit v týmu specialistů, poskytujích Globální podporu?

Významná nadnárodní firma s aktivitami v automobilovém průmyslu, energetických zdrojích, elektrotechnických zařízeních, apod., s pobočkami po celém světě hledá:

Active Directory Experta

do nově budovaného týmu poskytujícího directory služby pro celou skupinu.

Vaším úkolem bude:

  • budování a implementace nových služeb
  • podpora řešení, zajištění chodu infrastruktury AD, CA Siteminder, troubleshooting, konzultace
  • spolupráce na vývoji automatizace procesů v AD, CA Siteminder
  • monitoring a optimalizace AD služeb, jejich vylepšování, implementace změn
  • komunikace s interními klienty - poskytování konzultačních služeb, návrhy řešení
  • analýza požadavků businessu
  • zpracování dokumentace

Požadujeme:

  • Vzdělání v IT/Computer Science
  • Minimálně 2 roky praxe v Directory službách, hlavně MS Active Directory
  • Znalost CA Siteminder je výhodou, ale ne nutností - potřebný je zájem
  • Praxe ve větší společnosti, ideálně mezinárodní
  • Znalost OS, Windows 2003/2008/2012
  • Zkušenosti se skriptováním ve VBScript a PowerShell
  • Znalost síťových protokolů: LDAP, DNS, DHCP, RADIUS, TCP/IP
  • Zkušenosti v oblasti zálohování a disaster recovery
  • Výhodou jsou certifikáty Microsoft se zaměření na Active Directory, virtualizace na VMWare, identity management

Znalost angličtiny je nezbytná na úrovni bezproblémové komunikace, ochota občasné práce o víkendu, pohotovosti na telefonu

Nabízíme:

Benefity:

  • Zázemí velké nadnárodní firmy s možností profesního růstu
  • Široké spektrum firemních benefitů
  • Možnost podílet se na budování Globálního podpůrného centra IT služeb

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 70 000 - 85 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání