Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SMERO, spol. s r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11310330757 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Obchodní zástupce - Zlín

Nebojíte se zodpovědné práce a jednání se zákazníky? Přihlaste se.
Praxe není podmínkou. Získáte práci ve firmě, která expanduje a rozvoj je přirozenou součástí firemní filozofie.
Pro Zlín a blízké okolí přijmeme obchodního zástupce, který je schopný samostatně pracovat (homeoffice). Každodenní možnost telefonického konzultování s obchodním zástupce seniorem + osobní konzultace a zaučování přímo ve Zlíně. Vaše dojíždění na naši pobočku v Hodoníně 1x měsíčně, do Rajhradu (Brno – venkov) na centrálu 1x měsíčně.

Náplň práce
Každodenní schůzky a získávání nových u zákazníků.
Rozšiřování dodávaného sortimentu u zákazníků.
Práce s databází a reporty.
Tvorba nabídek pro zákazníky.

Požadujeme
Samostatného člověka ochotného cestovat a získávat objednávky od zákazníků.
Vytváření a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky.
Rychlé a efektivní řešení problémů.
Řidičský průkaz „B“.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme
Stabilní práci s ohodnocením za vaše výsledky.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Pracovní smlouva.
Pravidelná školení a osobní rozvoj.
Firemní auto, notebook, mobil.
Stravenky.
MultiSport benefit.

Zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: prokesova.l@smero.cz
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice "Obchodní zástupce - Zlín"

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha