Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik výtahových systémů

referenční číslo: 10513 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Hledáte novou práci v oboru elektro a máte platnou vyhlášku 50 §6? Chcete pracovat pro jedničku ve svém oboru a rád se učíte novým věcem? Pak jste pro nás ideální kandidát

Významná mezinárodní společnost na Ostravsku hledá kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK VÝTAHOVÝCH SYSTÉMŮ (20 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Významné zaškolení na pracovní pozici
  • Servis výtahů po daném regionu
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Komunikace s týmovými kolegy
  • Cestování v rámci Moravskoslezského kraje

Požadujeme:

  • Zkušenosti se servisem výtahů min. 2 roky
  • SOU se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku 50 min. §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci pro silnou a stabilní společnost
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravenky
  • Služební automobil
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha