Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11166940798 | aktuálnost: 19. 10. 2016

ŘIDIČI/ÚDRŽBÁŘI
Požadujeme: zručného, samostatného a zodpovědného zaměstnance s velmi dobrou pracovní morálkou. Požadujeme ŘP B, C a platný profesní průkaz.
Náplň práce: kromě řízení firemních vozidel a rozvozu zboží na naše provozovny se jedná o práci údržby firemních ploch, firemní budovy, drobných oprav atd.
Nabízíme: příspěvek na dopravu do zaměstnání v případě bydliště mimo Valašské Meziříčí, příspěvek na stravu, odměny, prémie, sleva pro zaměstnance na nákup firemního zboží.
První kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 7:00-15:00 hod. na čísle 731 561 562, 736 473 456 p. Foltýn, Foltýnová nebo zašlete životopis e-mailem: florcentrum@florcentrum.cz
ov. 18.10.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail