Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog zakázkové výroby

referenční číslo: 12655 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Máte zkušenosti v oblasti malosériové strojírenské výroby? Orientujete se ve výrobě z oceli, technické dokumentaci, v plánování nových projektů a technologických postupech? Jste organizačně schopná, samostatná osobnost a chcete spojit svojí další kariéru se stabilní mezinárodní společností?
Zašlete nám Váš životopis
Mezinárodní strojírenská společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNOLOG ZAKÁZKOVÉ VÝROBY.

Náplň práce

  • Navrhovaní technologických postupů
  • Zavádění nových projektů v oblasti moderních technologií
  • Kontrola pracovních postupů
  • Navrhování nápravných opatření

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Praxi v oblasti stanovování technologických postupů
  • Základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Roční prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce je na Vysočině

Mzda: 28 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha