Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Farmet a.s.

Inženýři elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11567320714 | aktuálnost: 5. 1. 2017

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s následným prodloužením na dobu neurčitou.
Náplň práce: řídit a vykonávat projekční činnosti a činnosti související s realizací technologií a dodávek jednotlivých strojů; vypracování projektové dokumentace elektro všech stupňů a dokumentace k jednotlivým strojům; řídit a koordinovat realizaci jednotlivých akcí; provádět a řídit inženýrské činnosti; zpracovávat nabídky TZS a poptávat dodavatele elektro, vyhodnocovat nabídky; sledovat a vyhodnocovat užitné vlastnosti a provozní spolehlivost navržených vyráběných strojů a zařízení, navrhovat inovace; průběžně sledovat a vyhodnocovat technický vývoj konkurenčních výrobků; zpracovávat programové vybavení řídicích systémů.
Požadavky: SŠ nebo VŠ elektro; projektování elektro - e-plan a programování PLC; teoretické i praktické znalosti elektro; výhodou zkušenost s vedením montáží; znalost AJ nebo RJ výhodou; řidičský průkaz sk. B; praxe v elektro nebo příbuzném oboru 2 roky; praxe na obdobné pozice velkou výhodou; zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita.
Zaměstnavatel nabízí: příjemné pracovní prostředí, tvůrčí kolektiv; motivující finanční ohodnocení; zaměstnanecké benefity; příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování; týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění; poukázky do lékáren, jazykové kurzy a další.
Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (zaslání životopisu), tel.: 491 450 128 (06:00 hod. - 15:00 hod.).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Farmet a.s., Mgr. Kateřina Kudrnovská, referentka personalistiky, k.kudrnovska@farmet.cz, +420 491 450 128

Odpovědět na inzerát