Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka majitele kanceláře pro Prahu, Prahu-východ a Prahu-západ

referenční číslo: 18965 | aktuálnost: 01.07.2017

Dumrealit.cz/Exclusive

Prostorná kancelář v Praze 4, u metra Pankrác, kompletně zařízená, společně s manažerem kanceláře, jejím majitelem, právníkem a finančními specialisty vytvářející zázemí a ty nejlepší podmínky pro práci. Samozřejmostí je u nás práce v příjemném a přátelském kolektivu. Vždycky jsme se vymykali všem standardům a dělali vše tak trochu jinak, chceš i Ty jít touto cestou a stát se součástí našeho týmu, přidej se k nám a uvidíš, že Tě práce může i bavit a navíc můžeš přijít i k velkým penězům.

Náplň práce

vyřizování administrativních úkonů
objednávání a evidence kancelářských i jiných potřeb
zajišťování agendy pro firemní akce
zodpovědnost za chod kanceláře
asistence při přípravě jednání
podpora obchodního oddělení
dohled nad dodržováním termínů
příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů
vedení marketingu kanceláře
vedení diáře nadřízeného
péče o návštěvy
aktualizace dat
evidence firemní koresponcence
kopírování, tisk, vyřizování emailů
fakturace atd

Požadujeme

Příjemné a reprezentativní vystupování
Organizační schopnosti a samostatnost
Komunikativnost
Flexibilita, kreativita, iniciativní a aktivní přístup, důslednost a pracovitost
Znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook, Internet, Facebook)

Nabízíme

zaměstnání v moderní společnosti se sídlem v Praze 4 a kvalitním zázemím
možnost osobního rozvoje a seberealizace
platové podmínky v závislosti na zkušenostech a znalostech kandidáta
motivační složky platu
vhodné i pro absolventy

Mzda: 12 000 - 15 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Veselí 825/3, Praha 4-Nusle, 14000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka, asistent/ka ředitele

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi