Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Asistenti na vysokých školách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11524900771 | aktuálnost: 5. 10. 2016

NÁPLŇ PRÁCE: Participace na vývoji ekologických, dlouhodobě udržitelných technologií intenzivní produkce ryb a rostlin (akvaponie, hydroponie, biofloc apod.); vědecko-výzkumná činnost a řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře; samostatné provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování v prestižních časopisech v anglickém jazyce; samostatná příprava návrhů vědecko – výzkumných projektů; konzultační a poradenské služby v oblasti rybářství a ochrany vod; spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů; pedagogická činnost v rámci vysokoškolské výuky
POŽADUJEME: absolvování doktorského studijního programu (Ph.D.) v rámci rybářského, zemědělského, přírodovědeckého či veterinárního oboru; anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem); pracovní zkušenosti (min. 2 roky) ve vědecké laboratoři
Uživatelská znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích; komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, cílevědomost, pečlivost, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, schopnost práce ve stresu; dobrý zdravotní stav; zkušenosti s produkcí rostlin ve sklenících, hydroponií a biologickou ochranou rostlin výhodou; zkušenosti s podáváním vědeckých grantů výhodou; kvalitní vědecké publikace výhodou
NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaných prostorách fakulty; práci v mezinárodním pracovním kolektivu; možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy); další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití)
Uvažovaný nástup: listopad 2016
Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 20 – 27 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU), po zapracování možnost zvýšení
Strukturovaný životopis včetně publikačního seznamu, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na e-mail horova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Jana Horová, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 30. 10. 2016. Více informací na www.frov.jcu.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha