Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr junior

referenční číslo: 10422 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Máte vzdělání technického zaměření a ovládáte angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni? Láká Vás vylepšování procesů ve výrobní společnosti? Pak nám zašlete Váš životopis a ucházejte se tak o pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA JUNIORA na Vysočině

Mezinárodní strojírenská společnost působící na Vysočině hledá kandidáty na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR

Náplň práce

  • Implementace metod štíhlé výroby
  • Zajištění zlepšování procesů ve výrobě
  • Zvyšování produktivity a efektivity práce
  • Školení pracovníků ve výrobě, organizace workshopů
  • Spolupráce napříč společností, podílení se na nových projektech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Alespoň krátká praxe ve výrobě výhodou
  • Středně pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • Proaktivní přístup, ochota učit se
  • Komunikativnost, trpělivost

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha