Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.

Zámečníci strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9345270710 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Společnost ČEZ Energoservis spol s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Zámečník – montér pro jadernou elektrárnu.

Požadujeme:
- Minimálně 1 rok praxe v oboru, údržba a servis strojních zařízení, výroba aj.
- Vzdělání technického zaměření – ÚSO strojní zámečník
- Aktivní osobnost se zájmem se neustále vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost

Pracovní náplň:
- Provádí samostatné odborné práce na svěřené úseku, zejména na strojních zařízení, turbíny, generátory aj.
- Zodpovídá za kvalitu odvedené práce

Nabízíme:
- Zázemí velmi silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
- Zaškolení i následné vzdělávání
- Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
- OOPP, technické vybavení aj.

Místo pracoviště: elektrárna Dukovany

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis včetně fotografie na email hronkova@cezenergoservis.cz nebo se informujte na tel.čísle: 381 103 013.
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ Energoservis spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") kvalifikovaný souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání v rozsahu nutném pro naplnění tohoto účelu. Tento souhlas uděluje uchazeč o zaměstnání na omeze

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha