Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KANDIDÁTI s.r.o.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11193980712 | aktuálnost: 24. 8. 2016

místo výkonu práce: Drtinova 1109/12, Praha 5 - Smíchov, 150 00
kontakt: Habrdlová Gabriela, tel.: 776 360 334, e-mail: info@kandidati.cz
Hledáme pozitivně naladěné kandidáty na pozici prodejce/baristy pro jednoho z nejznámějších distributorů kvalitní kávy a spotřebního zboží do prodejen v Praze.

Co budete dělat?
- oslovovat naše zákazníky a pomáhat jim při výběru produktů
- obsluhovat kávový bar včetně přípravy kávy, servírování zákusků a prodávat doplňkové zboží
- pracovat podle rozpisu směn, který znáte 14 dnů před začátkem měsíce vždy na celý měsíc dopředu

Co získáte?
- pestrou práci v hezkém a kávou provoněném prostředí
- fixní mzdu + výkonnostní bonus
- vzdělávání a rozvoj po profesní i osobní linii
- možnost kariérního růstu
- po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- možnost vybrat si lokalitu po celé Praze

Vše získáte, pokud jste:
- pozitivně naladěni, samostatní
- otevřeni vůči zákazníkům a máte smělý přístup k aktivnímu oslovování
- schopni kvalitní práce v časovém presu a zkušenosti s prací "na nohách"
- ovládáte práci s PC - zejména Excel

K životopisu prosím připojte fotografii.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 500 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha