Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.

Ostatní lékaři specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11235690712 | aktuálnost: 10. 1. 2017

Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Je možná i spolupráce na vedlejší pracovní poměr. Mzdové ohodnocení: od 50.000,- Kč (uvedená výše mzdy je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti). Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h. Požadujeme: VŠ vzdělání lékařského směru s atestací (atestace FBLR vítána nebo Vám ji umožníme udělat), pečlivý a zodpovědný přístup k práci, profesionální přístup ke klientům, chuť na sobě pracovat, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost NJ a RJ na komunikační úrovni (znalost AJ nebo jiného jazyka výhodou). Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, perspektiva, velmi dobré motivační finanční ohodnocení (pevná a variabilní složka), možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, slušné jednání, dobrý kolektiv, práce v regionu, kde se nachází naše zařízení, podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

LS ROYAL Mariánské Lázně a. s., Gabriela Křečková, hr@royalspa.cz, +420 727 870 642

Odpovědět na inzerát