Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PREVENTADO s.r.o.

Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9751010749 | aktuálnost: 6. 10. 2016

V současnosti hledáme na hlavní pracovní poměr do týmu nové kolegy na pozici "Odborný pracovník laboratoře“.

NÁPLŇ PRÁCE:
měření lokální svalové zátěže
měření celkové fyzické zátěže
měření pracovních poloh
ergonomické screeningy, analýzy, odborné posudky
zpracování kategorizace prací
provádění školení
komunikace s klientem s důrazem na klientský přístup, zajišťování kvality a profesionality poskytovaných služeb
dodržování systémových a odborných standardů laboratoře
úzká spolupráce s ostatními kolegy

POŽADUJEME:
odpovídající vzdělání (VOŠ nebo VŠ, Bc., Mgr. - obor Ochrana veřejného zdraví a příbuzné obory)
praxi v oboru (výhodou, ne podmínkou)
výborné komunikační schopnosti
klientsky orientovaný přístup
velmi dobrou znalost PC
řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat po celé ČR
NABÍZÍME:
práci v příjemném kolektivu
podpora vzdělávání - příspěvek na vzdělávání vč. poskytnutí placeného volna
možnost profesního růstu
5 týdnů dovolené
možnost variabilní úpravy pracovní doby
nástup dle domluvy
V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis. Nezapomeňte prosím uvést aktuální kontaktní údaje.
MÍSTO PRACOVIŠTĚ
Zlín a okolí

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha