Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11047290716 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Hlavní náplň činnosti: manažersky řídí oddělení konstrukce (10 lidí) a nástrojárny (25 lidí), odpovědnost za činnost oddělení - finanční a termínovou, maximálně efektivní využití konstrukčních, strojních a lidských kapacit, plánování, kontrolu, hodnocení činnosti a přijímání nápravných opatření, rozvoj a motivaci podřízených, efektivní spolupráci a motivaci napříč firmou. Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru, praxi na obdobné pozici, zkušenost s vedením nástrojárny a konstrukce, znalost AJ/NJ, ochota podílet se na rozvoji firmy, schopnost motivovat druhé, zvládat zátěžové situace. Nabízíme: vynikající technické zázemí v ryze české, dynamicky se rozvíjející firmě, mzdu dle schopností uchazeče,odměňování dle výsledků firmy a řízeného střediska, bohaté firemní benefity (stravenky, pololetní odměny, 13. a 14. plat, prémie, placené pojištění odpovědnosti atd.), služ.mobil, notebook. Pracoviště: Sportovní 313, Kralice na Hané

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail