Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MERCIA spol.s r.o.

Vrátní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11169420797 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Místo výkonu práce: Dašická 1228, Chrudim
Nástup možný ihned, jedná se o 12-ti hodinové směny, obsahuje i víkendový provoz. Práce je vhodná i pro důchodce. Vykrývání směn v době dovolených, nemoci či jiných výpadků, do budoucna možný posun na standartní pracovní poměr.
Náplň práce: ostraha a kontrolní pochůzky se psem v areálu firmy MERCIA, především na noční směně. Během denní směny je hlavní náplní tankování a prodej LPG.
Požadujeme: základní znalost práce na PC (evidence plateb tankování LPG).
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-17hod., e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail