Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CHOCOLAND a.s.

Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11271000749 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Náplň práce: kontrola a řízení pracovní činnosti svěřených zaměstnanců na směně, dohled a zajišťování správného chodu strojů, motivace podřízených zaměstnanců a zodpovědnost za plnění daných úkolů a výrobního plánu.
Požadujeme: aktivní přístup k práci, komunikativnost, samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, praxe na obdobné pozici výhodou časová flexibilita a ochota pracovat na směny (denní/noční, krátký/dlouhý týden, 12h).
Nabízíme: stabilní zázemí prosperující české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, firemní benefity - flexipasy, masáže, poukázky k narozeninám, finanční ohodnocení odpovídající nabízené pozici, zajímavou a pestrou práci, přátelské a příjemné pracovní prostředí, závodní stravování za dotovanou cenu, základní pracovní dobou 37.5 hod. týdně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha