Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektant elektro

referenční číslo: 478 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho významného klienta, zahraniční všeoborovou projektovou a konzultační společnost s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • samostatné zpracování projektové dokumentace na základě technologických a stavebních podkladů
  • zpracování technických zpráv
  • vypracování projektu
  • projednávání dokumentace se zainteresovanými stranami

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání zaměření elektro - silnoproud
  • praxe min. 3 roky v projektování elektro
  • znalost práce v AutoCAD programu a MS Office
  • znalost práce s EPLAN vítána
  • AJ - pokročilá úroveň
  • osvědčení vyhl. 50/1978 Sb. §10 výhodou
  • schopnost řídit pracovní tým
  • praxe v dohledu při realizaci projektů na stavbě vítána
  • schopnost samostatné práce
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • odbornou podporu projektového týmu
  • podpora získání dalších osvědčení / autorizace
  • firemní benefity
  • odměňování zainteresované na výsledcích kolektivu

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz
Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita