Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality pro automobilový průmysl - Doprava zdarma, až 120Kč/hod + stravenky

referenční číslo: C4B5662D | aktuálnost: 01.09.2017

Hofmann Wizard s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici

Náplň práce

- kontrola dílů pro automobilový průmysl (kabelová konfekce, koberečky do aut)
- směnný provoz

Požadujeme

- dlouhodobá spolupráce (možnost převodu na HPP)
- dobrý zrak, spolehlivost, 100 % pracovní výkon
- zručnost, smysl pro detail
- zkušenost z kontroly kvality velkou výhodou
- praxe z výrobní společnosti velkou výhodou
- schopnost práce ve 2směnném provozu
- plnoletost, časovou flexibilitu, nutná pravidelná denní docházka
- místo výkonu práce: Mariánské Lázně, Bor u Tachova (doprava zajištěna)

Nabízíme

- zajímavou a odpovědnou činnost, možnost dlouhodobé spolupráce
- 110-120 Kč/hod + stravenky v hodnotě 80Kč + doprava zdarma
- nástup IHNED

Mzda: 110 - 120 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Prešovská 4, Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti

Profese: kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy