Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro oblast Čechy

referenční číslo: C4A4B062 | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta působícího v oblasti obchodu z technologickými kapalinami do strojírenských firem hledáme

Název hledané pozice:

Požadavky:

• Vzdělání: s maturitou (ve strojírenství výhodou)
• Praxe: působení v oboru strojírenství
• Jazyky: čeština
• Požadujeme základní znalosti v oboru strojírenství získané studiem nebo praxí.
• Komunikativnost na vysoké úrovni
• Řidičský průkaz sk. B
• Běžná práce v MS office
• Dlouhodobá spolupráce
• Zodpovědnost, dochvilnost a „tah na branku“
• Praxe na pozici obchodního zástupce není nutná, důležité jsou znalosti v oblasti strojírenství

Náplň práce:

Vyhledávání nových klientů (větších strojírenských firem) v regionu. Jednání s předními představiteli strojírenských firem, denní sjednávání schůzek, tvorba cenových nabídek, péče o stávající klientelu.

Nabídka:

• benefity (mobil, PC, auto)
• flexibilní pracovní doba
• individuální přístup a ohodnocení
• Místo výkonu práce celé Čechy - Liberecký, Královehradecký, Pardubický, Praha, Středočeský, popř. Sever Jihlavského
• Místo bydliště libovolně v daném regionu, Home office

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Liberecký, Královehradecký, Pardubický, Praha, Středočeský, popř. Sever Jihlavského

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: analytik nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita