Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fenix Personal s.r.o.

Nákupčí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11567740724 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Zodpovědnost za nákup převážně stavebního materiálu pro výrobu např. podlahové krytiny, okna, plechy a spojovací materiály, řízení a optimilizace skladových zásob, obchodně-technická jednání s dodavateli, řízení dodavatelů ve vybrané oblasti, hledání nových dodavatelů, inovace, práce s objednávkovým informačním systémem, spolupráce na projektech s ostatními kolegy, spolupráce na plnění ročního nákupního budgetu, SS/VŠ vzdělání technického nebo stavebního směru, AJ na pokročilé úrovni pro denní komunikaci s dodavateli v Evropě, znalost NJ výhodou, min. 2 roky praxe v nákupu, zákl. znalost procesů ve výrobní či montážní firmě, schopnost čtení zákl. stavební technické dokumentace, uživatelské dovednosti s MS Office, výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, organizační a koncepční myšlení. Roční bonus dle dosažených výsledků, 13. mzda, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, pružná prac. doba, práce na zajímavých projektech, možnost osobního i profesního růstu, firemní akce. Kontakt e-mailem nebo telefonicky

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail