Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista kvality

referenční číslo: 12105 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Ovládáte základní nástroje managementu kvality? Máte zkušenosti s řízením projektů orientovaných na neustále zlepšování? Mluvíte navíc anglicky? Ano? Tak to hledáme přímo Vás

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

SPECIALISTA KVALITY

Náplň práce

  • aplikace nástrojů kvality jako FMEA, 8D a další
  • plánování jakosti výrobků postupem APQP
  • řízení projektů orientovaných na neustálé zlepšování
  • zodpovědnost za interní a dodavatelské audity
  • podílední se na zákaznických a certifikačních auditech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technické (kvalita výhodou)
  • znalost nástrojů managemetu kvality
  • znalost metod a nástrojů neustálého zlepšování
  • zkušenosti se systémovými a procesními audity
  • komunikativní angličtina
  • znalost MS Office
  • znalost práce v SAP (výhodou)

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • profesní růst
  • příspěvek na pojištění
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha