Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SINGING ROCK s.r.o.

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11232110733 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Výroba, vývoj a prodej outdoorového vybavení pro horolezce a osobních ochranných prostředků pro práci ve výškách. Práce marketingového specialisty - grafika- designera Podíl na designu výrobku a designu jejich balení. Spolupráce na přípravě marketingových komunikačních aktivit (prezentace, veletrhy, katalogy), zajišťování grafických návrhů a fotomateriálů , podpora činnosti obchodních zástupců na trhu, dodržování jednotného firemního vizuálního stylu, spolupráce na zajišťování propagačních a reklamních materiálů. Týmová práce, zkušenosti s prací ve výškách velkou výhodou, pokročilá znalost práce na PC - Adobe Ilustrátor, Corel Draw, Photoshop, MS Office aplikace, AJ na komunikativní úrovní,další jazyk výhodou, řidičské oprávnění skupiny B nutností, zkušený fotograf, ochota cestovat a učit se novým věcem

Možnost být součástí mladého nadšeného týmu, prostředí dynamicky se rozvíjející firmy a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, po roce - možný příspěvek na penzijní připojištění, slevy na firemní produkty, mobilní telefon, oblíbené firemní akce apod.)

kontakt: telefonicky pondělí, středa
e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Grafika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail