Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr rozvoje dodavatelů - nákupčí (-kmv-)

referenční číslo: C436CD45 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- jednání s dodavateli
- spolupráce na vyhledávání a rozvoji nových dodavatelů
- spolupráce se stávajícími dodavateli a jejich rozvoj - provádění auditů
- vylepšování procesů a návrhy nápravných opatření
hodcoení dodavatelů (reporting), řešení problémů
- zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu
- operativní řešení problémů
- jednosměnný provoz

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ technického směru (nejlépe strojní)
- německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
- zkušenoti s prováděním auditů ISO/TS 16949
- dobrá znalosti MS Office
- komunikativnost, organizační schopnosti
- analytické myšlení, spolehlivost a zodpovědnost
- připravenost ke služebním cestám
- ŘP skupina B

Nabízíme

- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
- zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
- neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
- 13. plat dle hospodářských výsledků
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity)
- nástup dohodou

Místo pracoviště: okr. Vyškov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita