Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PCstorm s.r.o.

Pracovníci péče o děti v domácnostech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11108650782 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Náplň práce: Péče o děti v dětské skupině o velikosti 12 dětí ve věku 2,5 - 6 let, tvorba plánů výchovy a péče, účast na poradách týmu, komunikace s rodiči, podávání obědů a svačinek, administrativa spojená s docházkou. Požadujeme: Zkušenosti v práci s dětmi předškolního věku, znalost práce na PC, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci, komunikativnost, organizační schopnosti.
Váš motivační dopis a životopis pošlete na email: ozdanova@pcstorm.cz a to do 22.07.2016
Požadovaná odbornost dle zákona o dětských skupinách – musíte splňovat jednu z uvedených možností: všeobecná sestra, zdravotnický asistent, ošetřovatel, porodní asistentka, zdravotně-sociální pracovník, zdravotnický záchranář, psycholog ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa, sociální pracovník nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, učitel/ka mateřské školy, učitel/ka prvního stupně základní školy, speciální pedagog nebo vychovatel, odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře nebo profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Pokud nesplňujete žádnou z výše uvedených možností, zajistíme rekvalifikaci „chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“.
Práce je vhodná i pro osoby v důchodovém věku, na rodičovské, absolventy škol.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 9 900 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail