Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

"MUDr. Bruna v.o.s."

Zubní technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11271300770 | aktuálnost: 11. 1. 2017

Zubní technik - vzdělání středoškolské v oboru zubní technik. Pracoviště Dolní Dvořiště. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda 23.000,- až 28.000,- Kč hrubého. Náplň práce: fixní a snímací protetika. Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování, manuální zručnost na vysoké úrovni, aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost. Nabízíme: zázemí prosperující firmy, možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody, perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba PO - PÁ, odvoz z ČB a ČK zajištěn. Kontakt: volejte v pracovní dny od 9:00 do 15:00 h na 608 966 759 p. Bursík, labor@zahnprothetik.cz. Ověřeno 9.1.2017.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

"MUDr. Bruna v.o.s.", Lukáš Bursík, lukasbursik@email.cz

Odpovědět na inzerát