Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KSR Industrial, s.r.o.

Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10871500720 | aktuálnost: 15. 7. 2016

SŠ/VŠ technického směru, 1-2 roky praxe na obdobné technické pozici ve strojní výrobě zaměřené na svařování, znalost technologie MIG, odporové svařování a technologie montáže strojních zařízení, znalost svařovacích robotů, znalost technické a výkresové strojní dokumentace, základní znalosti v oblasti mechaniky, materiálů, pružnosti a pevnosti, pokročilá znalost konstruování strojních zařízení a dílů, pokročilá znalost práce s 3D CAD programy počítačových návrhů a konstrukce / CATIA, SOLID, WORKS, komunikativní znalost AJ, sebemotivace, organizační a komunikační schopnosti, týmová práce, mzda 35 000 Kč. Pracovní náplň: neustálé zlepšování výrobního procesu, rozvíjení a udržování programu preventiní údržby, dokumentace všech postupů, schémat, instrukcí pro operátory, PEMEA, atd. návrh přípravků a zabezpečování procesu pomocí poki-yoke, spolupráce s vedoucími jednotlivých úseků a kvalitou na vyřešení výrobních problémů a problémů montáže, přispívání ke zdraví a bezpečnosti ve společnosti, spolehlivá kontrola postupů, dodání, nebo instalaci neshodných dílů. jednosměnný provoz, plný úvazek, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště: Těšínská 2929/79A, Opava, KO: Grelová Alena, e-mail: agrelova@ksrint.com. Nahlášeno: 30.5.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail