Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor lodní přepravy

referenční číslo: 12522 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Máte zkušenosti s koordinací lodní přepravy a kladný vztah k administrativě? Umíte vést tým lidí a máte znalosti ohledně skladového hospodářství? Pokud máte zájem ve svém zaměstnání aktvině využívat cizí jazyk, zašlete nám životopis ještě dnes

Mezinárodní společnost obsazuje pozici: KOORDINÁTOR LODNÍ PŘEPRAVY

Náplň práce

  • Řízení a koordinace logistických procesů
  • Zlepšování logistických toků
  • Komunikace s partnery
  • Administrativa spojená s logistikou a přepravou materiálu
  • Vedení a koordinace logistického týmu
  • Dohled nad plněním termínů dodávek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ logistiky nebo ekonomického směru
  • Praxi na pozici koordinátora přepravy nebo obdobné pozici
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - PODMÍNKOU, znalost dalších jazyků velkou výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Znalost ERP systému, znalost MS Office

Nabízíme:

  • Motivují mzdové ohodnocení
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha