Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pošta, s.p.

Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11400930794 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Nástup ihned. Kontakt telefonicky paní Waischornová tel.: 730 188 644 nebo 582 336 350. Vaší pracovní náplní bude: ranní doručování denního tisku do schránek předplatitelů - Prostějov a okolí, které vám nezabere déle jak 3 hodiny denně, doručování pěší pochůzkou. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, odpovědnost, uvítáme ty, kteří již mají zkušenosti s touto činností. Nabízíme Vám: časově nenáročnou práci vhodnou také pro aktivní důchodce, studenty a osoby na MD/RD, zaměstnání formou dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti, práci v šestidenním pracovním cyklu (pondělí - sobota), práci v časných ranních hodinách (cca 5:00- 7:30 hodin).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 63 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail