Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DencoHappel CZ a.s.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11516190753 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Požadované dovednosti:
- uživatelská znalost MSO - Word, Excel, Outlook
- výhodou znalost MS Dynamics
- výhodou práce v oboru
- pečlivost a časová flexibilita, samostatnost
- zkušenosti z oblasti mediální komunikace (internet, sociální sítě, tiskoviny)
- komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
- výborná znalost českého jazyka a stylistické schopnosti
- podmínkou znalost AJ, NJ na úrovni B2, RJ výhodou
Pracovní náplň: - komunikace se zahraničními sekretariáty
- koordinace zahraničních služebních cest vedení společnosti
- zajišťování ubytování a další koordinace zahr. návštěv
- zajištění chodu kanceláře vedení společnosti
- zajišťování víz, administrace datové schránky
- spolupráce s odd. marketingu a s personálním oddělením
- zajištění cateringu pro návštěvy a kancelář vedení společnosti
- práce s programem Dynamics - likvidace faktur, evidence
- zajišťování doprovodných akcí pro návštěvy
Nabízené výhody:
- zázemí stabilní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání včetně jazyků
- výhody dle kolektivní smlouvy
- podnikové stravování
- týden dovolené nad zákonný rámec
- pružná pracovní doba

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha