Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol.s r.o.

Pomocní montážní dělníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10885140763 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry.
Náplň práce: práce na výrobních linkách - lakovna, lisovna, svařovna, montáž, logistika(rozdělení na základě testů), práce v taktu (linková výroba), nutnost dodržování pracovních postupů, práce s nejmodernějšími technologiemi.
Požadujeme: velmi dobrou fyzickou zdatnost a kondici, manuální zručnost, schopnost týmové práce, samostatnost, ochotu pracovat ve směnném provoze a přesčas. Praxe výhodou, ne podmínkou.
Nabízíme: výkonnostní a docházkové bonusy až 3000,-Kč, zákonné příplatky za směnnost, přesčasy (také mimořádné směny budou proplaceny), 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na ubytování 2000,-Kč pro zaměstnance s bydlištěm 50 km od závodu, vstupní lékařská prohlídka + pracovní oděv - ZDARMA, automatické zařazení do tzv. Referenčního programu - 1.500 Kč do výplaty pro osobu, která doporučí kandidáta, který vydrží pracovat min. 3 měsíce.
Základní nástupní mzda 1. - 3. měsíc - 18.300,-Kč, od 4. měsíce se základní mzda automaticky navyšuje na 21.270,-Kč. Průměrná mzda po zapracování činí 26 310 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou.
Kontakt e-mailem, telefonicky (Po - Pá 8:00 - 17:30) nebo osobně (Út 9:00 - 15:00).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail