Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Armáda spásy v České republice, z.s.

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11207320734 | aktuálnost: 4. 8. 2016

ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s., Centrum sociálních služeb Staňkova
Staňkova 4, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici
vedoucí přímé péče pro komunitní centra

Požadujeme:
zralou osobnost, ochotu učit se, zkušenosti s řízením týmu, organizační a komunikační dovednosti, předpoklady pro řídící práci, počítačovou gramotnost, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, odborné vzdělání dle zákona 108/2006, doložitelná praxe v práci s cílovou skupinou děti a mládež (nejméně 3 roky), relevantní reference

Náplň práce:
Vedení týmu pracovníků v přímé péči ve třech komunitních centrech, zodpovědnost za kvalitu poskytované služby, vedení dokumentace, aktualizace pracovních postupů a vnitřních směrnic, vedení statistik, spolupráce na dotační agendě, spolupráce s úřady ve věci jednotlivých uživatelů, zastupování ředitele v procesu komunitního plánování sociálních služeb.

Pracovní zázemí:
Centrum sociálních služeb Staňkova, Staňkova 4, Brno

Nástupní mzda:
19.170Kč, po 3 měsících osobní příplatek, po 12 měsících další navýšení mzdy dle kritérií

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou, zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost a následně rodičovskou dovolenou, úvazek 1,0

Předpokládaný nástup:
Dle dohody

Strukturovaný životopis, motivační dopis a jednu relevantní referenci zasílejte elektronicky na adresu pavel_kosorin@czh.salvationarmy.org
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení 22.8.2016

Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb na Staňkově 4 v Brně.

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 170 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha