Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Devro s.r.o.

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11119690740 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Základní požadavky na uchazeče:
• SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření
• min. 3 roky praxe z výrobního provozu na obdobné pracovní pozici
• dobrá znalost příslušných legislativních předpisů
• schopnost jednat s lidmi adekvátně dané situaci
• schopnost analyzovat problémy
• pečlivost, spolehlivost a samostatný přístup k práci
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• časová flexibilita
výhodou : osvědčení o odborné způsobilosti v PO (technik PO) a odborná způsobilost v prevenci rizik – OZO BOZP

Pracovní náplň:
• zabezpečení systému BOZP a PO ve výrobní společnosti s důrazem na provozní část
• tvorba, aktualizace a kontrola podmínek BOZP a PO v souladu s legislativními a firemními bezpečnostními požadavky
• identifikace nebezpečí a jejich hodnocení v provozu
• zavádění konkrétních opatření týkajících se zajištění bezpečnosti ve výrobě v souladu s požadavky na BOZP
• spolupráce při stanovení bezpečných pracovních postupů a kontrola jejich dodržování
• kontrola dodržování pravidel bezpečnosti práce u externích dodavatelů
• zajišťování kategorizace prací, měření rizikových faktorů
• jednání a spolupráce s příslušnými státními orgány a institucemi v oblasti BOZP a PO
• zajišťování evidence a analýz prac. úrazů a nemocí z povolání
• vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha