Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí lékárny

referenční číslo: 13181 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Máte zkušenosti s prací v lékárně a jste držiteli osvědčení k výkonu funkce vedoucího lékárníka? Hledáte novou pracovní výzvu a uplatnění v Ústeckém kraji?

Potom pro Vás máme atraktivní pracovní nabídku. Soukromá moderní lékárna hledá pro svou pobočku pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ LÉKÁRNY (OD 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za tým lékárníků
  • komunikace s lékaři a dalšími odborníky
  • výdej léků na lékařský předpis
  • odborné poradenství zákazníkům

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • osvědčení k výkonu funkce vedoucího lékárníka
  • znalost farmaceutického informačního systému
  • manažerské schopnosti a komunikativnost

Nabízíme:

  • atraktivní pracovní příležitost v soukromé lékárně
  • odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • příspěvek na bydlení v případě relokace
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha