Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

AutoCAD kreslič/specialista

(referenční číslo: 16-30-211822/JD)

Hledáte příjemné pracovní prostředí a klidnou náplň práce, kde přesto naplno uplatníte své znalosti a budete jednoduše nenahraditelný/á? o něčem víme. Rodinná firma působící v oblasti elektrotechniky hledá svého kresliče v AutoCADU.

Náplní Vaší práce bude zakreslování techniky a tras do půdorysů, překreslování a tvorba blokových a svorkových schémat v oboru slaboproudu a silnoproudu.

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • velmi dobrá znalost práce v programu AutoCAD
  • ochota učit se pracovat v DDS CAD - kreslení elektroinstalace v 3D prostřed

Nabízíme:

Benefity:

  • nabídka výhodných firemních půjček
  • home office
  • pružná pracovní doba
  • atmosféra rodinné firmy, přátelská, otevřená komunikace, stabilita

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 22 000 - 30 000 Kč / měsíc
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Zaměstnání